Топ Новини

ВООЗ заявляє про перемогу над поліомієлітом у Центральній Азії

7 вересня 2011 в 11:02
У республіках Центральної Азії і Росії з 1 вересня 2010 року не було зареєстровано жодного випадку інфікування диким поліовірусом та поліомієлітом, повідомило в середу представництво Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у Таджикистані.

"Країни регіону Європи та Центральної Азії змогли колективно і без зволікання дати відсіч найбільшому спалаху поліомієліту, у першу чергу за допомогою кампанії з вакцинації", - йдеться у повідомленні представництва ВООЗ.

По всій Європі, включаючи Росію, і в Центральній Азії, за даними ВООЗ, на поліовірус захворіли 475 осіб, у тому числі 30 померли.

За даними МОЗ Таджикистану, у першій половині 2010 року в Таджикистані від поліомієліту померла 21 людина.

Усього ж цим вірусом в Таджикистані заразилися 438 осіб і Росія вводила навіть заборону на в'їзд на територію РФ дітей із Таджикистану, яку згодом було скасовано. Також Росія тимчасово відмовлялася від імпорту таджицьких сухофруктів і горіхів.

У травні Таджикистан провів чергову кампанію з імунізації дітей від поліомієліту, прищепивши 1 млн людей. Торік імунізація від поліомієліту проходила у шість етапів, що охопили 2,7 млн ​​жителів Таджикистану у віці до 15 років.

"Європейське регіональне бюро ВООЗ продовжить проводити роботу з країнами-членами. Необхідно, щоб Європа не втрачала пильності і зберегла статус регіону, вільного від поліомієліту", - підкреслюється у повідомленні ВООЗ.

Поліомієліт - високозаразне інфекційне захворювання, також відоме як "дитячий спинномозковий параліч". Передається це захворювання повітряно-крапельним шляхом, але частіше через брудні руки, мух і їжу, заражену вірусом.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...