Топ Новини

ВООЗ визнала сироїдіння і вегетаріанство хворобами

26 березня 2012 в 06:49
Всесвітня організація зарахувала до психічних розладів, які вимагають лікування, сироїдіння і вегетаріанство. Сироїдіння, і вегетаріанство включені до групи розладів звичок F63.8.
eda_produkti_rynok_48-650x430.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Всесвітня організація охорони здоров'я розширила список захворювань, що підлягають психіатричному лікуванню, додавши до нього вегетаріанство і сироїдіння. Вони включені до групи розлади звичок F63.8.

Одним з аргументів для рішення зарахувати вегетаріанство і сироїдіння до захворювань для лікарів стала звістка, що в Іспанії у місті Малага сім'я сироїдів довела своїх дітей до коми суворою дієтою - дітей ледве вдалося врятувати.

Зазначимо, що захворювання категорії F63.8 характеризуються рецедивними вчинками без чіткої раціоналізації мотивації, які суперечать інтересам самого пацієнта та інших людей. Людина повідомляє, що це поведінка викликана потягами, які не можуть бути контрольовані.

Нагадаємо, що раніше широкий резонанс викликало включення до списку захворювань цієї категорії кохання, яке ВООЗ також прирівняло до психічних розладів нарівні з наркоманією.

Читайте також:

ВООЗ: Мобільні телефони можуть бути причиною раку

ВООЗ побоюється повернення до Європи поліомієліту. Україна - у зоні найбільшого ризику

ВООЗ визначив країну, яка споживає найбільше алкоголю

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...