ВООЗ: Кожен десятий пацієнт у світі заражається від лікарів

8 травня 2012 в 09:08
Внутрішньолікарняними інфекціями заражається майже кожен третій пацієнт відділень інтенсивної терапії та реанімації. Поширення інфекцій ВООЗ пов'язує у першу чергу з порушенням правил особистої гігієни медичними працівниками.
shpric_medicina__3b_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Навіть у благополучних країнах, звертаючись по допомогу до лікаря, пацієнти ризикують отримати додаткові захворювання. За словами експертів ВООЗ, майже кожен десятий пацієнт у світі заражається різними інфекціями, перебуваючи на стаціонарному лікуванні. Такі дані містяться у звіті, опублікованому прес-службою Всесвітньої організації охорони здоров'я. Фахівці ВООЗ оцінили показники захворюваності внутрішньолікарняними інфекціями у різних країнах світу.

У розвинених країнах такими інфекціями заражаються сім осіб на сотню госпіталізованих. У країнах, що розвиваються, цей показник досягає 10%.

Співробітники міжнародної організації також з'ясували, що внутрішньолікарняними інфекціями заражається майже кожен третій пацієнт відділень інтенсивної терапії та реанімації.

Поширення внутрішньолікарняних інфекцій ВООЗ пов'язує у першу чергу з порушенням правил особистої гігієни медичними працівниками. Зокрема, на думку представників організації, медперсонал приділяє недостатньо уваги миттю рук перед контактами з хворими.

У зв'язку з цим ВООЗ закликала медиків, що працюють в стаціонарах, частіше обробляти руки дезінфікуючими розчинами і стежити за власним здоров'ям.

Читайте також:

Луценка в СІЗО заразили гепатитом

У Європі 20% смертей обумовлено хворобами, пов'язаними з навколишнім середовищем

30-річні найбільше ризикують захворіти на кір, бо у них закінчився імунітет від щеплення

ВООЗ: Мобільні телефони можуть бути причиною раку

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...