Топ Новини

Влада США починає масштабну кампанію проти паління

16 березня 2012 в 12:45
У Сполучених штатах Америки стартує загальнонаціональна рекламна кампанія проти паління. На телебаченні та радіо, у друкованих ЗМІ, а також на вулиці будуть розміщувати у тому числі зображення людей, які через паління були розбиті паралічем, позбулися кінцівок, перенесли важкі операції на серці або горлі.
kurenie-2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Медична влада США вперше розгортає загальнонаціональну рекламну кампанію проти паління. У четвер, 15 березня, глава Мінсоцздоров'я США Кетлін Сібеліус назвала цю ініціативу "Тривожним пробудженням" для курців.

Замовником нової антиреклами виступають федеральні Центри з контролю і профілактики захворювань у США. На телебаченні і радіо, у друкованих ЗМІ, а також на вуличних рекламних щитах будуть розміщувати антирекламу - у тому числі зображення людей, які через паління були розбиті паралічем, позбулися кінцівок, перенесли важкі операції на серці або горлі.

На думку влади, вплив подібних картинок переконає 50 тис. американців відмовитися від цигарок. Кампанія стартує у найближчий понеділок і триватиме щонайменше три місяці. Її вартість оцінюється в млн.

Напередодні нової ініціативи національний інститут раку у США організував дослідження, яке показало, що у 1975-2000 роках програми боротьби з палінням у США допомогли запобігти більш ніж 795 тис. випадків смерті людей від раку легенів. Більше того - якби після публікації в 1964 році у США першої доповіді про згубний вплив паління на здоров'я вживання тютюну повністю припинилося, то до 2000 року передчасної смерті від раку легенів уникли б 2,5 мільйона осіб.

Як повідомляють американські ЗМІ, зусилля влади пов'язані з тим, що число курців у США не знижується з 2003 року. Тому, хоча часи паління у ліфтах і салонах пасажирських літаків залишилися далеко в минулому, і Кетлін Сібеліус, і фахівці-медики стверджують, що зупинятися на досягнутому - неприпустимо.

Читайте також:

Цигарки можуть убити 1 млрд людей до кінця століття


Повна заборона на рекламу тютюну в Україні набуде чинності через півроку

У розвинених країнах куріння зникне до 2050 року

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...