Топ Новини

Влада поки побоюється вводити страхову медицину

4 листопада 2011 в 14:47
Перший заступник голови адміністрації президента України Ірина Акімова вважає, що вводити страхову медицину в Україні поки небезпечно.
medicine_lekarstva_bolnica_vrachi_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Про це вона заявила у п'ятницю, 4 листопада, на III Міжнародній конференції «Хто допоможе медицині одужати: пошук рецептів».

Вона підкреслила, що страхова медицина потрібна, але до неї потрібно добре підготуватися і «час її введення має велике значення для успіху самої ідеї».

«Страхова медицина - річ абсолютно необхідна, але потрібна «домашня робота», якою ми зараз займаємося. У діряве відро скільки грошей не лити, все одно вони будуть витікати. До того моменту, поки не буде реструктуризовано мережу, поки правильно не буде розведено первинну медицину, вторинну, третинну, вводити страхову медицину в Україні небезпечно, бо можна дискредитувати саму цю дуже хорошу ідею», - заявила І.Акімова.

Вона підкреслила, що страхова медицина - «річ платна за визначенням».

«Виникає питання: які кошти будуть надходити до цих фондів, і звідки вони візьмуться. А відповідь - дуже проста: це неминуче істотне навантаження (нехай і початковому етапі) на соціальні платежі підприємств. Чи можна в умовах дуже турбулентних фінансових ринків, дуже непростих прогнозів щодо економічного зростання у світі, йти шляхом збільшення соціальних відрахувань бізнесу, який і без того буде перебувати у складних умовах?» - сказала І.Акімова.

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...