Топ Новини

Від депресії страждають 350 мільйонів людей на планеті

9 жовтня 2012 в 16:02
Всесвітня організація охорони здоров'я опублікувала доповідь, в якій говориться, що від депресії страждають 350 млн людей на планеті. За даними світового дослідження психічного здоров'я, проведеного в 17 країнах, «у кожної 20-ї людини була депресія в минулому році».
70.jpg
zdavnitsa.ru

Всесвітня організація охорони здоров'я опублікувала доповідь «Депресія: глобальна проблема» (депресія: Глобальна криза), в якій говориться, що від цієї недуги страждає 350 млн людей на планеті.

За даними світового дослідження психічного здоров'я, проведеного в 17 країнах, «у кожної 20-ї людини була депресія в минулому році». У доповіді також наголошується, що від психічного розладу часто страждають люди в досить ранньому віці. На думку вчених, депресія знижує працездатність і часто повертається.

Примітно, що депресія лідирує в списку причин інвалідності за сукупною кількістю років, на яку люди, що мають цей діагноз, втрачають працездатність.

Згідно з дослідженням, попит на лікування цієї хвороби збільшується з кожним роком, а проблема поширена як у бідних, так і багатих країнах. Цю доповідь було опубліковано напередодні Всесвітнього дня психічного здоров'я, який відзначається 10 жовтня.

Читайте також:

Нероби частіше за інших страждають осінньою депресією

Стрес заразний, як застуда, особливо для жінок


Понад 50% українців вважають себе хворими


Навіть мінімальний стрес збільшує ризик смерті

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...