Топ Новини

Вчені виявили, що взимку люди частіше вмирають від серцево-судинних захворювань

7 листопада 2012 в 07:15
Вчені дійшли висновку, що показники смертності від серцево-судинних захворювань вищі взимку, і не залежать від кліматичної зони. Дане відкриття для вчених стало несподіванкою, бо раніше вважалося, що саме клімат впливає на стан здоров'я людини.
1310551859_serdechnyy-ritm.jpg
medvesti.com

Показники смертності від серцево-судинних захворювань вищі взимку, незалежно від особливостей кліматичної зони, встановили вчені зі США, робота яких була представлена на Щорічній сесії Американської кардіологічної асоціації.

«Відкриття стало несподіванкою, оскільки клімат вважався переважною детермінантою сезонних коливань рівнів смертності», - говорить один з авторів дослідження, доктор медичних наук Брайан Шварц.

Дослідники проаналізували дані про смертність за період 2005-2008 років в семи різних штатах США, що мають різні кліматичні умови: Каліфорнії, Техасі, Арізоні, Джорджії, Вашингтоні, Пенсільванії і Массачусетсі.

У всіх цих регіонах за чотири роки загальне число смертей, включаючи смерті від серцевого нападу, раптову зупинку серця, серцево-судинні захворювання та інсульти, в середньому було на 26-36% вище в зимові піки в порівнянні з літніми мінімальними оцінками.

Сезонні показники смертності, як відзначають вчені, були дуже схожі в різних кліматичних умовах. Не було статистично значущих відхилень при порівнянні семи різних регіонів.

Хоча дослідники не ставили за мету визначити конкретні причини високої серцево-судинної смертності в зимові місяці, доктор Шварц вважає, що холодна погода може призвести до звуження судин і підвищення кров'яного тиску.

«Крім того, люди в основному ведуть менш здоровий спосіб життя взимку, ніж влітку, вони гірше харчуються і мало займаються спортом», - говорить учений.

Читайте також:

Вчені виростили частину серця зі стовбурових клітин

Вчені створили робота-медузу з силікону і клітин серця

Кардіологи поставили під сумнів корисність для серця вина і шоколаду

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...