Топ Новини

Вчені розробили методику ранньої діагностики аутизму

13 вересня 2012 в 06:35
Вчені виявили у хворих на аутизм відмінності у ДНК розміром в один нуклеотид, а також з'ясували, з якими сигнальними шляхами метаболізму пов'язана робота цих ділянок спадкової інформації.
1320303102_autism-02.jpg
gazetavv.com

Австралійські вчені розробили методику ранньої діагностики розладів аутистичного спектру.

Дослідження провела група фахівців під керівництвом Стена Скефідеса з Мельбурнського університету.

У ході дослідження вчені вивчили бази даних, що містять генетичну інформацію пацієнтів з розладами аутистичного спектру, зокрема синдромом Аспергера, неспецифічним первазивним розладом розвитку і власне аутизмом. Вони виявили відмінності ДНК розміром в один нуклеотид (однонуклеотидні поліморфізми), характерні для хворих різної расової приналежності.

Оцінивши отримані дані, Скефідіс і його колеги визначили 237 маркерів у 146 генах. Серед виявлених маркерів виявилися як ті, що підвищують, так і знижують ризик розвитку розладів аутистичного спектру. Крім того, вчені з'ясували, з якими сигнальними шляхами метаболізму пов'язана робота цих ділянок спадкової інформації.

Точність діагностики аутизму за виявленими маркерами перевищила 70 відсотків для хворих європеоїдної раси. В даний час дослідники працюють над підвищенням точності діагностичної методики при обстеженні представників інших рас.

Читайте також:

Науковці склали найбільш повну карту ДНК людини

Вчені виявили гени, пов'язані з інтелектом

Поет зашифрував свої вірші у ДНК бактерії

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...