Топ Новини

Вчені з'ясували, що найефективніше лікувати алкоголізм наркотиком LSD

12 березня 2012 в 08:53
У групі піддослідних алкоголіків, яким було введено LSD, 59% учасників суттєво знизили рівень споживання алкоголю.

Норвезькі вчені з Університету науки і технологій стверджують, що навіть одноразовий прийом важкого наркотику LSD допомагає алкоголікам позбутися цієї згубної звички.

У статті вчених, опублікованій у науковому виданні Journal of Psychopharmacology, описані результати шести експериментів у період з 1966-го по 1970 рік, де були задіяні 500 осіб. Цим людям було видано для прийому від 210 до 800 грамів LSD, найсильнішого галлюциногена, що входить, згідно з міжнародною класифікацією, до групи А.

Наркотики цієї групи відрізняються високою ймовірністю формування залежності і зловживання, не мають медичного застосування і використовуються лише у дослідницьких цілях.

LSD (Lysergic Acid Diethylamine) чинить потужний вплив на вироблення гормону серотоніну - медіатора нервової системи, що контролює такі функції організму, як поведінка і сприйняття дійсності, а також "відповідає" за почуття голоду і емоційний стан.

У групі піддослідних алкоголіків, яким було введено LSD, 59% учасників суттєво знизили рівень споживання алкоголю, у той час як у контрольній групі, що отримувала конвенціональне лікування, таких було лише 38%.

Терапевтичний ефект від одноразового введення наркотику тривав протягом півроку, а потім зник, причому ті, хто приймали LSD, повідомили про надзвичайно важкий період абстиненції.

Террі Кребс і Пал-Оріан Йохансен, автори цього дослідження, стверджували свого часу, що регулярний прийом LSD під контролем лікарів здатний принести більш стійкий позитивний ефект.

Читайте також:

Мінфін запропонував підвищити мінімальну ціну горілки до 33 грн

МНС: 90% загиблих від сильних морозів зловживали спиртним

Вчені: Цукор не менш шкідливий для здоров'я, ніж алкоголь і цигарки

Половина американців виступають за легалізацію марихуани

За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...