Топ Новини

В Україні закрито 5 оздоровниць через порушення санітарного законодавства

15 липня 2011 в 13:58
Через порушення санітарного законодавства в Севастополі тимчасово призупинено функціонування 4 оздоровчих установ, а в Житомирській області - однієї.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Так, у Севастополі було тимчасово закрито дитячі оздоровчі табори «Нахімовець», «Прибій», «Альбатрос» і наметове містечко «Вавилов Сад».

У Житомирській області тимчасово призупинено функціонування оздоровчого табору «Чайка» в Андрушівському районі.

14 липня Державна санітарно-епідеміологічна служба перевірила 171 дитячий заклад оздоровлення та відпочинку. У 45 було виявлено порушення санітарного законодавства (26% від перевірених установ).

До адміністративної відповідальності притягнуто 37 посадових осіб цих установ, від роботи відсторонено 15 осіб, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

Окрім того, фахівці санепідслужби перевірили 69 підприємств з виробництва і постачання продуктів харчування, з яких у 13 були порушення санітарного законодавства. У зв'язку з цим 14 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а 9 осіб відсторонено від роботи через те, що не вони пройшли профілактичний медогляд.

Головний санлікар Севастополя виніс постанову про тимчасове призупинення функціонування підприємства-постачальника ТОВ «Лондон Крим» через порушення вимог санітарного законодавства при транспортуванні харчових продуктів.

Як повідомлялося, 78 дітей з Росії, а також 6 вихователів, які відпочивали в оздоровчому таборі «Альбатрос» під Севастополем, у вівторок, 12 липня, було госпіталізовано з ознаками харчового отруєння.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...