Топ Новини

В Україні хочуть створити службу розслідувань виникнення інфекційних захворювань

20 січня 2012 в 08:11
Нова державна служба, яка займатиметься розслідуванням виникнення інфекційних захворювань, не буде підконтрольна ні Держветфітослужбі, ні СЕС.

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України планує запропонувати створення окремої служби розслідувань виникнення інфекційних захворювань, яка не буде підконтрольна ні Держветфітослужбі, ні Санепідстанції.

Про це в інтерв'ю ZN.UA повідомив голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іван Бісюк.

За його словами, у ряді країн такі незалежні служби діють досить ефективно.

І.Бісюк повідомив також, що контролем захворювань, які можуть передаватися через продукти, продовжить займатися СЕС: «Холерою, сальмонельозом, дизентерією та всіма іншими інфекційними захворюваннями СЕС як займалася, так і займатиметься. На холеру тварини й риба не хворіють. Звідки береться холерний вібріон? З води, куди він потрапляє з каналізаційними стоками. Хіба ми кажемо, щоб нам віддали контролювати колектори? Холери не повинно бути у воді, — і за це відповідає СЕС. Не потрібно змішувати функції СЕС у частині інфекційних захворювань із безпекою харчових продуктів».

Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в статті Тетяни Бутусової та Лідії Суржик «Де — теля, а де — немовля».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...