Топ Новини

Усіх хворих на туберкульоз внесуть до реєстру і лікуватимуть примусово

13 квітня 2012 в 12:16
Відповідно до закону, хворих з відкритою формою туберкульозу будуть госпіталізувати у примусовій формі. Також буде введено єдиний загальнодержавний реєстр хворих на туберкульоз.

Президент України Віктор Янукович підписав закон № 4565-VI про внесення змін до закону «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз», повідомляє президентська прес-служба.

Як повідомлялося, цей закон Верховна Рада ухвалила 22 березня. За нього проголосували 356 народних обранців.

Закон передбачає залучення до виявлення хворих на туберкульоз медичних працівників усіх медичних закладів незалежно від форм власності. Розширено контингент осіб, які підлягають відповідним профілактичним медичним оглядам, і поширено вимогу щодо проведення таких оглядів дітям віком до 18 років.

На законодавчому рівні визначається необхідність ведення єдиного загальнодержавного реєстру хворих на туберкульоз. У статті 14 визначено процедуру обов'язкової ізоляції хворих на туберкульоз за рішенням суду.

Введена норма про заборону відвідування навчальних закладів особам, у яких виявлена активна форма туберкульозу, і про організацію навчання таких осіб у спеціальному порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади у сфері освіти.

Читайте також:

Захворюваність на туберкульоз у пострадянських країнах - у 8 разів вища, ніж у Європі

МОЗ запевняє, що протитуберкульозних препаратів вистачить на всіх

Колишні ув'язнені назвали «показухою» демонстрацію «комфортних умов» у Качанівській колонії (відео)

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...