Уряд має намір посилити контроль над фармацевтичним ринком

17 квітня 2012 в 07:09
Переділ фармацевтичного ринку України будуть здійснювати за допомогою контролю за якістю і цінами.
apteka_lekarstva.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Прем'єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що 2012 рік стане переломним у боротьбі з фальсифікованими лікарськими препаратами на українському ринку.

«Я думаю, що 2012 рік стане переломним з точки зору боротьби з фальсифікатом на нашому вітчизняному ринку медпрепаратів, оскільки зараз наша служба оснащена всім необхідним обладнанням», - сказав він журналістам у вівторок, 17 квітня, у Київській області після ознайомлення з роботою лабораторії з контролю за якістю ліків і медичної продукції Державної служби України з лікарських засобів.

Прем'єр також повідомив, що на своєму сьогоднішньому засіданні уряд розгляне питання контролю за ціноутворенням на вітчизняному фармацевтичному ринку.

За словами Азарова, з 500 компаній, які працюють на фармринку, тільки 4-5 є великими компаніями, які забезпечують 70% усього ринку, решта - посередники, й іноді ланцюжок з посередників може становити 5-6 компаній.

«Кожен ланцюжок додає вартість ліків, і йде втрата контролю за якістю. Потрібно наводити лад, і це наше завдання на наступному етапі роботи з медичною галуззю», - додав він.

Як повідомлялося, з 1 травня 2012 року в Україні повинні бути введені єдині узгоджені ціни (референтні ціни) на препарати для лікування гіпертонічної хвороби та діабету.

Читайте також:

Таблетки у гаманці

Відшкодовувати вартість ліків будуть тільки важкохворим українцям

Ціни на ліки будуть підвищувати не частіше двох разів на рік


Через цілу низку посередників ціни на ліки в Україні зростають у 10 разів

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...