Топ Новини

Українців з відкритою формою туберкульозу будуть госпіталізувати примусово

22 березня 2012 в 08:59
Депутати прийняли законопроект, згідно з яким хворих з відкритою формою туберкульозу будуть госпіталізувати у примусовій формі. Також буде введено єдиний загальнодержавний реєстр хворих на туберкульоз.
tuberkulez.jpg
clinic-virtus.com

Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроект про внесення змін до Закону України «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз». Відповідний документ підтримали 356 народних депутатів.

Законопроектом передбачається залучити до виявлення хворих на туберкульоз медичних працівників усіх медичних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування. Також, з 14 до 18 років збільшено вік дітей, які підлягають профілактичним медичним оглядам з метою запобігання захворюванням на туберкульоз. Окрім того, визначається необхідність введення єдиного загальнодержавного реєстру хворих на туберкульоз. А також вводиться принцип конфіденційності при веденні такого реєстру.

Законопроектом введена норма про заборону відвідування навчальних закладів особами, у яких виявлена активна форма туберкульозу та організацію навчання таких осіб у спеціальному порядку.

Документом визначено процедуру обов'язкової ізоляції хворих на туберкульоз за рішенням суду. Законопроектом вводяться додаткові заходи щодо запобігання виникнення та розповсюдження мультирезистентного туберкульозу.

Читайте також:

Кияни стали менше хворіти на туберкульоз

ВООЗ схвалила новий експрес-тест на туберкульоз

Британські вчені знайшли спосіб швидкого виявлення туберкульозу

 

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...