Топ Новини

У Вінниці відбулася акція «Допоможи країні не загинути!»

14 січня 2011 в 12:25
Громадські організації, студенти і школярі Вінниці у Всесвітній день боротьби зі СНІДом влаштували на Театральній площі міста акцію «Допоможи нашій країні не загинути!», мета якої - об'єднати молодь у боротьбі з ВІЛ-СНІДом, наркоманією, сексуальною розбещеністю.

Громадські організації, студенти й школярі Вінниці у Всесвітній день боротьби зі СНІДом влаштували на Театральній площі міста акцію «Допоможи нашій країні не загинути!», мета якої - об'єднати молодь у боротьбі з ВІЛ-СНІДом, наркоманією, сексуальною розбещеністю.

Акція пройшла як німе театралізоване дійство. У головних ролях були «Наркоманія», «СНІД», «Сексуальна розбещеність», які намагалися переманити на свій бік молодих людей, спокушаючи їх захопливими враженнями. Однак ті, кого вдалося спокусити, вмирали.

Метою акції було запобігти поширенню наркоманії, а, отже, й ВІЛ-СНІДу, в суспільстві, звернути увагу громадськості на проблеми поширення ВІЛ-СНІДу, наркоманії, сексуальної розбещеності, а також популяризувати здоровий спосіб життя.

Також акція була присвячена пам'яті тих, хто помер від СНІДу.

Наприкінці заходу учасники дійства розтягнули червону стрічку довжиною 30 метрів у вигляді символу боротьби зі СНІДом на знак того, що Україна - це територія життя, й українська молодь - вибирає життя.

За матеріалами УНИАН

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...