Топ Новини

У США схвалено перший засіб для профілактики ВІЛ

16 липня 2012 в 18:23
Деякі лікарі бачать у препараті новий крок вперед у боротьбі зі СНІДом. Інші кажуть, що препарат може дати людям помилкове відчуття упевненості і привести до скорочення використання презервативів - найбільш ефективного засобу профілактики ВІЛ.
truvada.jpg
globalpost.com

Американські регулятори 16 липня схвалили препарат Truvada, створений компанією Gilead Sciences з Каліфорнії в якості засобу профілактики ВІЛ, повідомило американське Управління з контролю за продуктами і ліками.

За даними біотехнологічної компанії, поряд з традиційними методами профілактики, щоденний прийом препарату допомагає знизити ризик зараження вірусом ВІЛ, що передається статевим шляхом.
 
Він схвалений для людей, що знаходяться в групі високого ризику, і тих, хто займається сексом з інфікованими ВІЛ партнерами.
 
Truvada стало першим засобом, схваленим для застосування неінфікованими ВІЛ людьми.
 
Деякі лікарі бачать у препараті новий крок вперед у боротьбі зі СНІДом. Інші кажуть, що препарат може дати людям помилкове відчуття упевненості і призвести до скорочення використання презервативів - найбільш ефективного засобу профілактики ВІЛ.
 
Дослідження показало, що в разі прийому відповідно до приписів лікарів «Трувада» запобігає зараженню ВІЛ у 90% випадків. Однак препарат виявився успішним лише в 44% випадків при нерегулярному прийомі.
 
Висока вартість препарату (близько 14 тис. дол за річний курс), на думку деяких, робить його недоступним і відволікає кошти, які могли б піти на фінансування розробок більш дешевих ліків.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...