У МОЗ занепокоєні небажанням українців робити щеплення

30 березня 2012 в 08:10
За словами Богатирьової, кількість українців, що вдалися до вакцинації, коливається в районі 60-70% залежно від того, який вид захворювання ми намагаємося попередити. Міністр має намір проводити широку пропаганду в цьому питанні.

Віце-прем'єр з гуманітарних питань - міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова констатує недовіру українців до вакцинації і бачить необхідність пропагувати імунізацію населення.

За її словами, за останні п'ять років в Україні не було 100% охоплення щепленнями населення.

"Сьогодні ця цифра коливається в районі 60-70% залежно від того, який вид захворювання ми намагаємося попередити. Це говорить про те, що є недовіра до імунізації, і засоби масової інформації допомагають фіксувати цю недовіру", - сказала вона 30 березня на прес-конференції.

При цьому міністр висловила здивування позицією лікарів, які, маючи спеціальну вищу освіту, відмовляють пацієнтів від вакцинації.

"Тому моє завдання сьогодні - проводити широку пропаганду", - сказала Богатирьова.

На її думку, необхідно захистити медичних працівників, які працюють з імунізацією, у випадках, коли вони роблять все правильно і за стандартами, але відбуваються ускладнення після вакцинації.

Разом з тим, Богатирьова зазначила, що стурбованість ситуацією з імунізацією висловлює і Всесвітня організація охорони здоров'я.

За словами глави МОЗ, у зв'язку з Євро-2012, яке пройде влітку в Україні, "потрібно від нас зробити все, щоб було безпечне санітарно-гігієнічне середовище".

Читайте також:

В Україні проти грипу вакцинувалися менше 1% населення

Українців тепер будуть вакцинувати по-новому


Їстівна вакцина проти гепатиту і ВІЛ

Британські вчені створили універсальну вакцину проти грипу

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...