Топ Новини

У МОЗ вважають, що українкам потрібно народжувати по 3-4 дитини, аби поліпшити демографічну ситуацію в країні

16 листопада 2012 в 10:28
Для того, об народжуваність в Україні перевищила показники смертності, у МОЗ вважають, що кожна українка повинна народжувати 3-4 дитини. За словами заступника начальника департаменту охорони материнства і дитинства Міністерства охорони здоров'я Валентини Коломейчук, частка жіночого населення у країні становить 53%, з них більше 11 млн - жінки фертильного віку.
deti_12.jpeg
ZN.UA

Для повного відтворення населення України і щоб народжуваність перевищила показники смертності, кожна українка повинна народжувати 3-4 дітей. Про це заявила заступник начальника департаменту охорони материнства і дитинства Міністерства охорони здоров'я Валентина Коломейчук.

«Щоб було відтворення населення, потрібно, щоб кожна жінка народжувала по 3-4 дитини. Наскільки це можливо, кожен може відповісти сам», - повідомила Коломейчук.

За її словами, зараз в Україні існує низка проблемних демографічних питань.

«Знижується рівень народжуваності, немає позитивного відтворення населення, високий рівень смертності, після 39 років переважає чоловіча надсмертність, низька тривалість життя, старіння населення, бідність, розрив між рівнем життя сільського і міського населення», - повідомила пані Коломейчук.

Спеціаліст зазначила, що частка жіночого населення в Україні становить 53%, з них більше 11 млн - жінки фертильного віку. У дівчат 15-19 років різко збільшилася кількість різних хвороб.

Нагадаємо, проектом державного бюджету України на 2013 рік передбачається збільшення на 9% державної допомоги при народженні дітей. На першу дитину буде виплачуватися 29,8 тис. грн, на другу - 59,7 тис. грн, на третю і наступну дитину - 119,4 тис. грн.

Читайте також:

За народження першої дитини платитимуть майже 30 тисяч гривень

Понад 80% українців не планують найближчим часом народження дитини

Найвища в Україні народжуваність зареєстрована у західних регіонах, найнижча — у східних

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...