Топ Новини

У Маріуполі не виключають, що холеру привезли з-за кордону

21 червня 2011 в 07:21
У Донецькій облдержадміністрації не виключають, що холерний вібріон до Маріуполя було завезено з-за кордону. Про це заявив перший заступник голови ОДА Сергій Дергунов.
xolleera.jpg
uab.edu

Він зазначив, що на сьогодні немає висновку, а є лише припущення фахівців.

Керівник протичумної української станції у Сімферополі вважає, що за певними ознаками можна розглядати холерний вібріон як завезений варіант.

«Традиційний холерний вібріон, який не викликає захворювання, у нас в Маріуполі висівається постійно останні кілька десятиліть. Тут же мова йде про вібріон, який викликав захворювання, яке реєструвалося у Маріуполі востаннє у 1999 році», - зазначив він.

С.Дергунов підкреслив, що джерело зараження «вловити дуже складно». «Ми зараз намагаємося лікувати (осередок захворювання). Так, у приватних селищах Маріуполя виявлено 59 несанкціонованих врізок у зливову каналізацію.

Він припустив, що у портове місто Маріуполь холерний вібріон завіз іноземний корабель. «Це може бути завезено людьми, які працюють за контрактом, з-за кордону. Ви знаєте, в Маріуполі досить багато компаній, які наймають персонал. Це може бути іноземне судно», - сказав С.Дергунов.

Нагадаємо, висновки санепідемстанції свідчать про те, що джерелом спалаху холери в Донецькій області стали каналізаційні стоки.

Лікарі не виключають масового розповсюдження холери в інших регіонах, окрім Донецької області, де і з'явилися перші хворі.

Холероподібні вібріони знайшли у Дніпрі, а також у водоймах Мелітополя і Бердянська.

9 червня Маріупольське міське управління Міністерства внутрішніх справ порушило кримінальну справу за фактом розповсюдження холери.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...