У Львові та Донецьку відкриються центри раннього діагностування онкозахворювань

3 лютого 2012 в 11:44
Уряд обіцяє приділяти значну увагу боротьбі з онкологічними захворюваннями, оскільки смертність від раку в Україні знаходиться на третьому місці.

Найближчим часом у Львові та Донецьку відкриються центри раннього діагностування онкологічних захворювань.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, про це 3 лютого повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час відвідування Київського міського клінічного онкологічного центру "Центр ядерної медицини з ранньої діагностики онкологічних захворювань з використанням ПЕТ-технологій та променевої терапії".

"У нас у планах будівництво аналогічного центру у Донецьку, Львові та в низці інших областей для того, щоб у найближчому майбутньому вирішити цю проблему по всій Україні", - зазначив М.Азаров.

Окрім того, прем'єр-міністр поінформував, що протягом року на базі двох київських центрів ядерної хірургії забезпечать роботу чотирьох-п'яти сканерів ПЕТ-КТ і забезпечать потребу в ранній діагностиці раку для всіх центральних областей України.

Також глава уряду підкреслив, що у Київському міському клінічному онкологічному центрі зможуть діагностуватися і лікуватися не лише мешканці Києва та області, а й з інших регіонів України.

М.Азаров зазначив, що уряд і надалі велику увагу приділятиме боротьбі з онкологічними захворюваннями, оскільки смертність від раку в Україні знаходиться на третьому місці. Зокрема, прем'єр пообіцяв, що найближчим часом уряд підніме зарплати висококваліфікованим фахівцям, які працюють у сфері боротьби з онкозахворюваннями.

Методика застосування ПЕТ-технологій дозволяє чітко розпізнати злоякісну пухлину на ранній стадії, а використання позитронно-емісійного томографа - комп'ютерної томографії (ПЕТ-КТ) для діагностики онкологічних захворювань дає можливість своєчасно розпочати лікування і застосовувати менш травматичні методи хірургічного втручання і в рази підвищує ефективність лікування онкохворих. !
zn

Читайте також:

Вчені знову заявляють про шкоду мобільних телефонів


Число хворих на рак за останні 10 років зросл
о на 20%

 

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...