Топ Новини

У Луганську пропонують створити спецполіклініку для хворих на малярію іноземних студентів

21 грудня 2011 в 12:04
У Луганській області санітарно-епідеміологічна станція ініціює створення поліклініки для диспансеризації та лікування іноземних студентів від малярії у зв'язку зі зростанням захворюваності в поточному році.
bolnica_08.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це йдеться у рішенні надзвичайної протиепідемічної комісії СЕС Луганської області.

У документі наголошується, що у зв'язку з великомасштабними міграційними процесами, в області почастішали випадки захворюваності на малярію. Окрім того, на території області склалися сприятливі умови для існування малярійних комарів.

«У нас проживають 3,452 тис. осіб, які є потенційними джерелами малярії, з них перехворіла на малярію 21 людина. Це обумовлює необхідність створення чіткої системи проведення хіміопрофілактики малярії, своєчасного проведення лікувально-діагностичних та протиепідемічних заходів», - йдеться у рішенні комісії.

Згідно з даними СЕС, із 2003 по 2011 роки на території області було зафіксовано 18 випадків захворювань на малярію, 14 із них - в іноземних мігрантів. У 2011 році зафіксовано 21 випадок захворювання серед мігрантів, у тому числі - студентів-іноземців.

У зв'язку з цим, СЕС рекомендує розглянути і внести корективи у плани заходів з профілактики малярії у всіх містах і районах області, забезпечити підготовку медичних кадрів, готовність профілакторного-лікувальних закладів усіх форм власності для надання лікування хворим на малярію, а також створити запас антималярійних препаратів, в тому числі на період Євро-2012.

Рішення надзвичайної протиепідемічної комісії направлено до головного управління охорони здоров'я Луганської облдержадміністрації з метою розгляду питання про створення поліклініки для диспансеризації та лікування іноземних студентів від малярії.

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...