Топ Новини

У компаній у сфері охорони здоров'я найбільші проблеми для бізнесу в Україні, - посол ФРН

2 травня 2012 в 12:58
Посол нагадав про німецьку фірму, яка протягом останнього року надає у Черкасах медичну допомогу хворим, що страждають від ниркової недостатності, не отримуючи оплати за свої послуги.
dializ.jpg
guzodb.ru

У компаній, що працюють в сфері охорони здоров'я, найбільш часто виникають проблеми з веденням бізнесу в Україні. Про це виданню ZN.UA повідомив посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот.

На прохання ZN.UA назвати сфери, де проблем для бізнесу найбільше, посол відповів: «Думаю, що варто більш уважно придивитися до сектору охорони здоров'я. Я знаю про осіб з Ради, які радять нашим фірмам поводити себе так, як і їхні конкуренти, тобто не надто серйозно ставитися до корупції. Я зараз не буду називати імена, але вони відомі».

За словами Гаймзьота, йому часто доводиться зустрічатися з представниками української влади для вирішення проблем бізнесменів.

«Є такі випадки, як, наприклад, з фірмою «Фрезеніус», яка протягом останнього року надає в Черкасах медичну допомогу хворим, що страждають від ниркової недостатності, не отримуючи оплати за свої послуги», - зазначив дипломат.

Посол Німеччини нагадав, що в бюджеті області не виявилося закладених коштів на це лікування. «Тепер же знайдено реалістичну ціну. Щоб дана послуга могла бути оплачена як людьми, що проходять курс лікування в фірмі «Фрезеніус», так і тими, хто лікується у міській лікарні», - повідомив він.

«Але очевидно, що проблема цієї фірми знаходиться на шляху до вирішення, оскільки після моїх численних зустрічей з багатьма високопоставленими представниками української влади на неї звернув увагу президент. Шкода, що справи завжди заходять так далеко, поки не знайдуть рішення. Це є перешкодою для економіки в цілому», - підкреслив Гаймзьот.

Читайте також:

Kniga zhalob i predlozhenii

Діаліз по вертикалі

Західні інвестори не хочуть вести бізнес в Україні через неповернення ПДВ і податківців-рейдерів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...