Топ Новини

У Києві відкрили школу соціальної адаптації хворих на цукровий діабет

26 серпня 2011 в 08:28
У Києві відкрилася «Школа соціальної адаптації людей з цукровим діабетом». Школа передбачає охопити навчанням всіх 6 500 хворих на цукровий діабет, за один прийом ґрунтовну консультативну допомогу зможуть отримати до 10 пацієнтів.

Школа буде надавати хворим та їхнім рідним інформацію щодо лікування діабету, критеріїв компенсації вуглеводного обміну, нормальних показників крові, сечі, гострих та хронічних ускладнень діабету, методів їх запобігання та лікування, а також навчити проведенню самоконтролю (визначати рівень глюкози в крові та сечі, ацетону в сечі, вести щоденник, самостійно змінювати дозу інсуліну та цуркознижуючих препаратів, залежно від стану хворого, перебігу хвороби та показників глікемії і глюкозурії, складанню планів харчування тощо).

Хворі на цукровий діабет мають відвідувати школу двічі на рік з визначенням глікованого гемоглобіну. Після закінчення курсу навчання пацієнтам видається відповідна довідка, яка є підставою для призначення хворому іншого виду цукрознижуючого препарату, якщо з часом виникає потреба щодо його заміни.

Серед персоналу у школі працюватимуть лікар-ендокринолог, лікар-психолог, медсестра та медичний реєстратор.

Відвідати школу можна за адресою: проспект Голосіївський, 59-А, Центральна районна поліклініка Голосіївського району, 7 поверх, каб. 707 (пн, ср, пт  – з 14:00 до 15:00, вт та чт – з 17:00 до 18:00).
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...