Топ Новини

У Франції виявлено нові випадки зараження E.coli

24 червня 2011 в 11:22
У Франції шість осіб госпіталізовано з підозрою на зараження кишковою бактерією E.coli.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Франції Ксавьє Бертран.

Він повідомив, що один випадок було підтверджено, а інші є предметом поглибленого вивчення для фахівців Національного центру досліджень

При цьому міністр не уточнив, який у даний час стан хворих. «Необхідно надати лікарям можливість повідомляти таку інформацію у доречний момент», - пояснив голова відомства.

К.Бертран повідомив, що всього зі скаргами на важке нездужання, що супроводжувалося кривавою діареєю, до лікарів звернулися вісім осіб. Трьом пацієнтам лікарі поставили діагноз гемолітико-уремічний синдром, який може призвести до відмови роботи нирок».

За словами медиків, ці троє перебувають у тяжкому стані і підключені до апарату «штучна нирка», одного з них поміщено до реанімації.

Нагадаємо, 16 червня у Франції шестеро дітей заразилися кишковою паличкою E.coli.15 червня у Німеччині від кишкової інфекції померла 2-річна дитина.

Небезпечна кишкова інфекція у Європі спочатку була зафіксована на півночі Німеччини. Спочатку експерти вважали, що джерелом хвороби стали
імпортовані з Іспанії огірки, помідори і салат. Днями з'явилося припущення, що причиною спалаху інфекції могли стати пророщені боби сої, але це не підтвердилося.

Випадки інфекції зафіксовано у 12 країнах.

Експерт Всесвітньої організації охорони здоров'я попередив, що в німецьких епідеміологів залишилося вкрай мало часу для пошуку джерела високопатогенної кишкової палички, що викликала масштабну епідемію.

Санітарно-епідеміологічний нагляд Німеччини стверджує, що джерело спалаху інфекції виявлено у паростках вирощених у країні бобових культур.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...