У Європі 20% смертей обумовлено хворобами, пов'язаними з навколишнім середовищем

14 лютого 2012 в 18:15
Шум, пов'язаний з дорожнім рухом, стає причиною близько одного мільйона втрачених здорових років життя в Західній Європі.
med_apparat_medicina_bolnica.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

В Європейському регіоні Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) кожна п'ята смерть зумовлена ​​хворобами, пов'язаними з навколишнім середовищем. Однак рівні впливу навколишнього середовища на здоров'я значною мірою різняться в країнах регіону. Усередині країн бідні верстви населення можуть піддаватися несприятливому впливу навколишнього середовища в п'ять разів більше, ніж більш забезпечені люди.

Доповідь про нерівність щодо екологічних умов і здоров'я в Європі - новітня публікація Європейського центру з питань довкілля та охорони здоров'я європейського бюро ВООЗ. Сьогодні - через десять років після початку його діяльності в 2001 році - повноцінний офіс цього центру відкривається в Бонні, Німеччина.

Центр підрахував, що в середньому житель Європи втрачає 8,6 місяця очікуваної тривалості життя через рівні забруднення повітря вище меж, що допускаються ВООЗ. У Центрі прийшли до висновку про те, що шум, пов'язаний з дорожнім рухом, стає причиною близько одного мільйона втрачених здорових років життя в Західній Європі. Центр визначив також, що неналежні житлові умови зумовлюють більш 100 тисяч смертей на рік у Європейському регіоні.

Читайте також

ВООЗ: Мобільні телефони можуть бути причиною раку

ВООЗ: Основні причини смертей у світі - рак, хвороби серця і діабет


ВООЗ визначив країну, яка найбільше п'є

Гендиректор ВООЗ заперечує змову з фармацевтами під час епідемії свинячого грипу

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...