Топ Новини

У Дніпропетровську відкрито перинатальний центр

21 червня 2012 в 08:38
Акушерський корпус нового перинатального центру розраховано на 89 ліжок, до його складу входять 30 ліжок для патології вагітних, 59 - для породіль та відділення новонароджених. Крім цього, функціонує відділення інтенсивної терапії і дві операційні зали.
Roddom_rodi_deti_inkubator_rozhdenie.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У Дніпропетровську 21 червня відкрито обласний перинатальний центр. Вартість його будівництва становила 98, 4 млн грн. У відкритті взяв участь прем'єр-міністр Микола Азаров.

«Це шостий перинатальний центр в Україні, і вже менше, ніж за два роки, закінчиться програма президента, і вони будуть відкриті у всіх великих містах і обласних центрах України», - сказав Азаров.

Він також вручив персоналу перинатального центру сертифікат на відеолорингоскоп.Присутня на відкритті перший заступник голови адміністрації президента Ірина Акімова заявила, що 26 червня буде підписано меморандум між українськими та німецькими перинатальними службами, а 27 червня відбудеться тренінг з обміну досвідом.

Зазначимо, загальна площа відкритого перинатального центру - 18,2 тис. кв. м, вартість - 98,4 млн грн, з них 25,2 млн грн - це вартість сучасного медичного обладнання. Акушерський корпус розраховано на 89 ліжок, до його складу входять 30 ліжок для патології вагітних, 59 - для породіль та відділення новонароджених.

Крім цього, функціонує відділення інтенсивної терапії і два операційних зали. Кількість персоналу - 560 осіб, з них 4 кандидати медичних наук, 2 заслужених лікаря України.

Нагадаємо, що найближчим часом перинатальний центр буде також відкрито в Житомирі.

Читайте також:

Національний проект «у семи няньок»

У Донецьку побудують найбільшу в Україні лікарню «Швидкої допомоги»

У Криму побудують новий перинатальний центр

МОЗ сподівається переконати українок народжувати по три дитини

За матеріалами: РБК-Україна , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...