Топ Новини

Цигарки можуть убити 1 млрд людей до кінця століття

15 березня 2012 в 14:28
Якщо не вжити серйозних заходів щодо запобігання тютюновій епідемії, то до кінця цього століття через паління помре цілий мільярд жителів планети.
sigareti_tabak_kyrenie_DSC5226_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Тютюн - один із найбільших чинників ризику, що призводить до величезного числа випадків смерті, які можна попередити. Від нього щорічно помирають більше п'яти мільйонів осіб у віці старше 30 років. У середньому - одна людина кожні шість секунд. Про це йдеться у новій доповіді Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), повідомляє центр новин ООН.

Автори доповіді попереджають, що якщо не вжити серйозних заходів щодо запобігання тютюновій епідемії, то до кінця цього століття через паління помре цілий мільярд жителів планети.

У доповіді викладені рекомендації державам з контролю над тютюном, інформація, яка дозволяє провести оцінку ситуації із загибеллю людей від паління.

Нинішня доповідь стосується смертності від паління серед людей старше 30 років. На сьогоднішній день на тютюн припадає 12% всіх випадків смерті серед цієї вікової групи населення. При цьому найбільше жертв згубної звички серед жителів Європи і Америки.

У новому документі містяться дані про інфекційні і неінфекційні захворювання в результаті споживання тютюну, які проявляються лише через багато років або навіть десятиліть і часто закінчуються летальним результатом.

Читайте також:

Курці вимагають облаштувати місця для паління у потягах і літаках


Повна заборона на рекламу тютюну в Україні набуде чинності через півроку

Нікотин подає у мозок курця помилкові сигнали про ситість

У розвинених країнах куріння зникне до 2050 року

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...