Сьогодні МВС РФ допитає Лужкова

15 листопада 2011 в 08:10
Колишній мер Москви Юрій Лужков прибув на допит до слідчого департаменту МВС.
lujkov.jpg
delo.ua

«Ю.Лужков у мажорному настрої. Допит, як ми думаємо, буде довгим, це обумовлено тим, що необхідно ознайомитися з документами», - сказав адвокат екс-мера Генрі Рєзник.

Про виклик Ю.Лужкова на допит було оголошено 24 жовтня, а 28 жовтня було узгоджено дату заходу. Колишнього мера залучають як свідка у справі про розкрадання 12,5 мільярда рублів з Банку Москви.

У 2009 році уряд Москви викупив додаткову емісію акцій банку. Потім банк направив більшу частину отриманих від влади грошей на кредитування ЗАТ «Прем'єр Естейт». За версією слідства, при цьому колишній президент Банку Москви Андрій Бородін, його колишній перший заступник Дмитро Акулінін та інші невстановлені співучасники привласнили 12,5 мільярда.

Ю.Лужков 9 листопада повернувся до Москви із закордонної поїздки. Він заявив, що повинен розібратися зі справами за місцем роботи у Міжнародному університеті у Москві. За словами колишнього мера, на допит він вирішив прийти, незважаючи на поради друзів не робити цього. «Я розумію всі можливі для себе наслідки, але не можу вчинити інакше. Я працював чесно і можу зі спокійною совістю відповідати на всі питання, які мені збираються поставити», - сказав він.

Тим не менше, своїй дружині Олені Батуриній екс-урядовець заборонив повертатися до РФ з Великобританії.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...