Штатне число лікарів у Лук'янівському СІЗО складає рівно 17,5 (документ)

15 грудня 2011 в 15:26
Народний депутат Юрій Гримчак отримав відповідь від в.о. начальника Київського Слідчого ізолятора Євгенія Домбровського щодо укомплектування медичної частини цього пенітенціарного закладу, повідомляє прес-служба Народної самооборони.
sizo_okno_reshetka_turma.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Так, як зазначено в офіційному документі, станом на 29 листопада 2011 року у Київському СІЗО утримуються 3853 людини. Що ж до медчастини, то кількість ліжко-місць становить 98 одиниць.

«Найбільш цікавий момент - штат лікарів медичної частини Лук'янівського СІЗО. Це - 17 з половиною лікарів», - повідомив Ю.Гримчак.

Народний депутат додає: «При всій повазі до лікарів, які працюють тут, виникає логічне запитання: як така кількість може обслуговувати всіх, хто знаходиться у СІЗО не рік і не два. Як бачимо, людей тут близько чотирьох тисяч, і в кожного свої хвороби. Та й посад із 17,5 зазначених у медчастині - чимало вакантних».

«Про яку динаміку у лікуванні підсудних Луценка, Тимошенко, Іващенка та інших можна говорити, якщо у штаті медчастини взагалі не передбачено гастроентеролога або ортопеда, а посади ендокринолога та інфекціоніста, наприклад, вакантні», - зазначає Ю.Гримчак.

«Хто тоді контролює процес лікування Юрія Луценка у СІЗО?» - обурено запитує депутат.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...