СЕС закрила ще 7 дитячих таборів

21 липня 2011 в 11:13
Головними державними санітарними лікарями припинено експлуатацію 7 закладів оздоровлення та відпочинку дітей, з них тимчасово - 5 установ: Донецька область - дитячий заклад «Салют», Житомирська - оздоровчі табори «Віра, Надія, Любов», «Пролісок», «Супутник», Київ - оздоровчий комплекс «Сокіл», і постійно - 2: АР Крим - дитячий клуб-табір «Дитячі мрії», Донецька область - база відпочинку «Морська». Про це повідомляє прес-служба МОЗ.
sanatoriy_070.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За інформацією відомства, 20 липня було перевірено 246 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. У 60 з них виявлено порушення санітарного законодавства, що складає 24,4% від загальної кількості перевірених закладів.

За результатами перевірок до адміністративної відповідальності було притягнено 74 посадових особи. Від роботи усунено 33 працівників установ, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

Фахівцями держсанепідслужби перевірено 133 підприємства з виробництва і постачання продуктів харчування, з яких на 34 виявлено порушення санітарного законодавства, у зв'язку з чим, 34 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, 78 дітей з Росії, а також 6 вихователів, які відпочивали в оздоровчому таборі «Альбатрос» під Севастополем, у вівторок, 12 липня, було госпіталізовано з ознаками харчового отруєння.

19 липня
21 табір було закрито до усунення санітарних порушень.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...