Топ Новини

СЕС передала в прокуратуру 12 справ про порушення в дитячих таборах

31 липня 2011 в 12:22
За підсумками перевірки дотримання санітарного законодавства в дитячих оздоровчих закладах, яка проходила з 14 по 29 липня, державна СЕС МОЗ, передала в прокуратуру 12 справ про порушення у цій сфері.
deti_sadik_ukraina.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомляє прес-служби МОЗ.

За цей період було проведено більше 3 тисяч перевірок дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в 718 з них виявлено порушення санітарного законодавства, що становить 22,3% перевірених установ.

За результатами перевірок до адміністративної відповідальності було притягнуто 777 посадових осіб таких установ, від роботи усунено 393 працівника, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

Також було перевірено 1,5 тис. підприємств з виробництва і постачання харчових продуктів, з яких на 343 виявлені порушення санітарного законодавства, у зв'язку з чим 346 посадових осіб притягнуто до адмінвідповідальності, а 329 осіб відсторонені від роботи за не пройдений медогляд.

Крім того, призупинено функціонування 18 підприємств з виробництва і постачання продуктів. Також призупинено експлуатацію 48 закладів оздоровлення і відпочинку дітей та харчоблоків.

Головні державні санітарні лікарі адміністративних територій прийняли рішення про відновлення роботи 19 закладів відпочинку (в Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Сумській, Чернігівській, Одеській областях та Севастополі) і 3 підприємств-постачальників продуктів (у Сумській області та Севастополі).

За підсумками перевірок Держсанепідслужба виявив 4 наметових містечка та 10 наметових таборів, які почали своє функціонування без погодження їх розміщення з територіальними установами санепідслужби, їх функціонування було припинено.

Нагадаємо, СЕС виявила порушення санітарних норм практично в кожному четвертому дитячому оздоровчому закладі.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...