Топ Новини

Рада затвердила п'ятирічну програму по боротьбі з туберкульозом

16 жовтня 2012 в 10:45
Фінансове забезпечення програми здійснюватиметься в межах видатків, передбачених у державному бюджеті головним розпорядникам бюджетних коштів, відповідальним за виконання програми, а також за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів гранту Глобального фонду, інших джерел.
Rada_ knopkodav 172-001.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Верховна Рада України затвердила загальнодержавну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2012 - 2016 роки.

За закон "Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012 - 2016 роки" проголосували 272 народних депутати з 346, зареєстрованих у залі засідань у вівторок.

Як наголошується у пояснювальній записці до закону, виконання програми дасть можливість обмежити поширення ВІЛ-інфекції, СНІДу та туберкульозу і знизити рівень захворювання на туберкульоз та смертність від нього.

Виконання програми також вдосконалить систему надання населенню протитуберкульозної допомоги, у підготовці та перепідготовці медичних працівників з питань профілактики і діагностики туберкульозу та лікування хворих.

Дана програма забезпечить своєчасне виявлення хворих на туберкульоз та допоможе сформувати систему лабораторного контролю за якістю протитуберкульозних препаратів, а також зменшить кількість хворих, які лікуються повторно та переривали курс лікування.

Фінансове забезпечення програми здійснюватиметься в межах видатків, передбачених у державному бюджеті головним розпорядникам бюджетних коштів, відповідальним за виконання програми, а також за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів гранту Глобального фонду, інших джерел. Загальний обсяг фінансування Програми на 2012 - 2016 роки становить 1 млрд 830 млн 800 тис грн, у тому числі кошти державного бюджету - 1 млрд 236,5 млн грн, кошти Глобального фонду - 592,3 млн грн, інші джерела - 2 млн грн.

Читайте також:

Усіх хворих на туберкульоз внесуть до реєстру і лікуватимуть примусово

Захворюваність на туберкульоз в пострадянських країнах — в 8 разів вище, ніж в Європі

Британські вчені знайшли спосіб швидкого виявлення туберкульозу

ООН поставила перед Україною сім цілей

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...