Топ Новини

Пробний ізраїльський препарат утретє вилікував хворого на рак, від якого відмовилися лікарі

6 вересня 2012 в 08:17
Пробний ізраїльський препарат, створений на основі взятих з пуповинної крові стовбурових клітин, вилікував пацієнта, що знаходився у критичному стані, від мієлоїдної лейкемії.

Ізраїльська компанія «Флористем» повідомила про третій за останні три місяці раз лікування хворого на рак в термінальній стадії за допомогою нового пробного препарату.

Випробування препарату, створеного на основі взятих з пуповинної крові стовбурових клітин, проводяться на смертельно хворих пацієнтах в рамках «лікування милосердя» з дозволу міністерства охорони здоров'я Ізраїлю.

Третім пацієнтом, на якому було випробувано ліки, став 45-річний громадянин Румунії, який страждав від мієлоїдної лейкемії у гострій формі, що знаходився у критичному стані після того, як його кістковий мозок був зруйнований хіміотерапією, а пересадка кісткового мозку від донора закінчилася невдачею.

Введення препарату, проведене у лікарні «Хадасса» в Єрусалимі, призвело до наскільки різкого поліпшення стану здоров'я хворого, що він був виписаний з лікарні і зміг повернутися на батьківщину.

«За час перебування пацієнта під наглядом після введення препарату не спостерігалося жодних локальних або системних побічних ефектів», - йдеться у звіті.

Читайте також:

Вчені виявили зв’язок між трихомоніазом і раком простати

Мінохоронздоров'я не вистачає коштів на ліки для онкохворих дітей

Фізичні навантаження допомагають запобігти раку грудей

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...