Топ Новини

Поліклініки поки не будуть заміняти паперові картки обліку хворих на електронні

25 червня 2012 в 11:31
Міністерство охорони здоров'я спростовує інформацію про те, що паперові медичні картки будуть замінені на електронний реєстр обліку пацієнтів.
medicina.jpg
ria.ru

Введення електронного реєстру пацієнтів у медичних закладах не скасує паперових медичних карток. Про це йдеться в роз'ясненні прес-служби МОЗ щодо поширеної раніше інформації у ЗМІ про те, що введення такого реєстру призведе до скасування медкартки.

«Електронний реєстр пацієнтів не скасовує ведення облікових форм на паперових носіях», - запевняє МОЗ.

«Впровадження електронного реєстру пацієнтів є пілотним проектом. Його відпрацювання почнеться з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької областей та м. Києва», - відзначає відомство.

«Збір, обробка та внесення до Реєстру даних про пацієнта буде здійснюватися виключно за його згодою», - підкреслює МОЗ.

Постанова Кабінету міністрів «Про затвердження електронного реєстру пацієнтів» від 6 червня цього року (№ 546) передбачає створення Електронного реєстру пацієнтів.

«Електронний реєстр пацієнтів - це єдина державна інформаційна система збору, реєстрації, накопичення відомостей про пацієнта і отриманої медичної допомоги. Реєстр створюється з метою підвищення ефективності медичної допомоги, забезпечення своєчасності її надання, модернізації первинної медичної допомоги», - пояснює МОЗ.

Раніше повідомлялося, що згідно з постановою Кабміну №546 від 6 червня, в Україні має бути створений електронний реєстр пацієнтів.

Радник міністра охорони здоров'я Дмитро Подтуркін сказав журналістам, що «до реєстру вноситимуться дані про лікування, що дозволить відмовитися від паперових карток пацієнта і отримати доступ до історії хвороби людини, не прив'язуючи до її місця проживання».

Читайте також:

Поліклініки замінять паперові картки обліку хворих на електронні

Рада попередньо схвалила реформу екстреної медичної допомоги

Для встановлення діагнозу у сімейного лікаря буде стіл, пара стільців, термометр і тонометр

Сімейні лікарі будуть перенаправляти пацієнтів до приватних клінік: у бюджеті немає грошей

Реформа охорони здоров’я здатна зменшити смертність в Україні максимум на 10%

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...