Початок епідемії грипу очікується в листопаді

26 вересня 2012 в 09:58
На даний момент ситуація в країні в частині захворюваності на грип та ГРВІ «стабільна і контрольована». Епідемії почнуться в листопаді.

Державна санітарно-епідеміологічна служба (ДержСЕС) України прогнозує зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в листопаді поточного року.

«Є попередні прогнози про підвищення захворюваності в листопаді. У жовтні ще не планується рання хвиля, яка бувала у нас, виходячи з досвіду моніторингу», - повідомив голова служби Анатолій Пономаренко на брифінгу в середу, 26 вересня.

За його словами, на даний момент ситуація в країні в частині захворюваності на грип та ГРВІ «стабільна і контрольована».

Присутній на брифінгу заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов зазначив, що система лікувальних установ, санітарно-епідеміологічних станцій, лабораторій цілком готова до можливості як визначення типу вірусу, так і можливості надання відповідного рівня допомоги, необхідного пацієнту.

Крім цього розроблений і затверджений перелік медикаментів, які обов'язково повинні бути в наявності в лікувальних установах.

За словами Толстанова, в роздрібній мережі знаходиться більше 12 млн упаковок ліків, необхідних для надання медичної допомоги при захворюванні гострі респіраторні вірусні інфекції, серед них понад 2,7 млн ​​упаковок - це вакцини.

Читайте також:

Медики очікують в Україні новий штам вірусу грипу

Вчені довели, що створення вакцини проти всіх штамів грипу реально

Стаття про створення самого небезпечного вірусу пташиного грипу H5N1 побачила світ

В Україні 4,2 ​​млн осіб перехворіли на грип та ГРВІ

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...