Топ Новини

Парламент ухвалив у першому читанні законопроект про реформу медицини у чотирьох регіонах

16 червня 2011 в 10:46
Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м.Києві. За урядовий проект у четвер, 16 червня, проголосували 245 депутатів.

Проектом (№ 8603) пропонується структурно-організаційне та фінансово-економічне розмежування закладів охорони здоров'я за видами надання медичної допомоги (первинної, вторинної, третинної і екстреної) шляхом створення центрів первинної медико-санітарної допомоги, спеціалізованих за профілем та інтенсивністю медичних установ як складових госпітальних округів та високоспеціалізованих закладів охорони здоров'я або центрів з надання третинної медичної допомоги.

Документ також передбачає застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі, що дозволить спрямувати бюджетні кошти за видами медичної допомоги з бюджетів відповідних рівнів, а також ввести договори на медичне обслуговування.

Нагадаємо, що раніше пілотний проект реформи охорони здоров'я планували провести тільки у трьох областях: Вінницькій, Дніпропетровській та Донецькій.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...