Нобелівський лауреат впевнений, що вже через 50 років можна буде клонувати дітей

19 грудня 2012 в 12:24
Експерт Джон Гордон не сумнівається, що клонування дітей приживеться в суспільстві. До нього зможуть вдаватися батьки, що втратили своїх нащадків в результаті трагічних випадків.
human_cloning_klon.jpg
nanobiotechnews.com

Вже в найближчі 50 років учені отримають технологію, що дозволяє клонувати дитину тим батькам, які втратили дітей за трагічних обставин. Такий прогноз зробив британський нобелівський лауреат Джон Гардон, що займався клонуванням жаб і овець.

На думку Гардона, ефективне клонування людини означає те, що на світ буде з'являтися повністю ідентичний близнюк.

Тобто, це копіювання матеріалу, вже створеного природою. А всі методи, що поліпшують людське здоров'я, зазвичай охоче приймаються в суспільстві, стверджує він. Клонування, в свою чергу, може вирішити багато проблем.

Спеціаліст зізнався, що на своїх лекціях в Кембриджі він нерідко запитує слухачів, чи дозволили б вони батькам, які не можуть більше мати дітей, клонувати дитину, використовуючи яйцеклітини матері і клітини шкіри першої дитини.

"Зазвичай 60% висловлюються на підтримку клонування. Ті, хто проти, говорять про те, що дитина буде відчувати себе заміною і не унікальним індивідом. Але чому я повинен зупиняти батьків, якщо вони прийняли рішення клонувати дитину", - відзначає Гардон.

Відзначимо, що клонування людини викликає дебати не тільки з наукової, але і з етичної точки зору. З другого боку, екстракорпоральне запліднення теж сприймалося не дуже привітно, коли тільки було розроблено. Але після 1978 року, коли з'явилася перша "дитина з пробірки", ЕКО стало широко використовуватися.

Читайте також:

Ера кіборгів почнеться після 2030 року

Вчені визнали, що не зможуть клонувати динозаврів

Інженери створили штучні ноги, які найбільш реалістично копіюють ходу людини (відео)

Виявлено фрагмент ДНК людини, здатний стимулювати регенерацію органів

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...