Топ Новини

Неробство збільшує ризик психічних і серцевих захворювань

28 травня 2012 в 08:36
Люди, які не працюють близько шести місяців і більше, мають найбільшу схильність до ризику виникнення вельми небезпечних захворювань - респіраторних і серцево-судинних. Окрім того, вони набагато частіше схильні до психічних розладів і відхилень, а також суїцидальних намірів.
70.jpg
telegraf.by

Австралійські медики, провівши низку досліджень, отримали висновок, що неробство надзвичайно небезпечне для здоров'я людини.

Дослідження медиків Зеленого Континенту, які проводилися на замовлення Королівського медичного коледжу, дали такі результати: люди, які не працюють близько шести місяців і більше, мають найбільшу схильність до ризику виникнення вельми небезпечних захворювань - респіраторних і серцево-судинних.

Окрім того, вони набагато частіше схильні до психічних розладів і відхилень, а також суїцидальних намірів. У таких групах ризик самогубства значно підвищений.

Доктор Мері Вайт - глава групи дослідників, цьому факту спробувала дати пояснення. Робота за її словами, значною мірою задовольняє найнеобхідніші потреби людини у спілкуванні і активності. Також люди, які працюють, мають менше пристрасті до алкогольних напоїв і тютюну.

Ще один вкрай важливий фактор - соціальний: громадяни, які мають роботу, зазвичай в матеріальному плані багатші. Відповідно, працююча людина володіє великими можливостями в аспекті турботи про своє здоров'я.

Особливо це впливає на чоловіків, молодих і працездатних. Чоловіки найбільш орієнтовані на соціальне досягнення і кар'єрне зростання. Якщо ж вони більш ніж на півроку залишаються без роботи, ризик самогубства для них зростає на 40%.

Читайте також:

Хропіння підвищує ризик розвитку ракових пухлин

Вчені довели, що створення вакцини проти всіх штамів грипу реальне

Британські вчені відкрили причину підвищення кров'яного тиску

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...