На лікування хворих у стаціонарі в бюджеті Києва передбачено 7 грн на добу

14 лютого 2012 в 10:39
Набагато менше, ніж необхідно, отримає на медикаменти міська лікарня швидкої допомоги, відділення невідкладної медицини, служба швидкої допомоги тощо.
medicine.jpg
Андрій Товстиженко,ZN.UA

При складанні бюджету Києва на 2012 рік було урізано витрати на медицину і проігноровано стандарти лікування хворих. Про це ZN.UA повідомило джерело у київському главку охорони здоров'я.

За словами джерела, «індикатори життя у стаціонарі показують 7 грн на добу на одне ліжко-місце», при тому, що найбільш скромний набір ліків та витратних матеріалів коштує не менше сотні.

У міській скарбниці на один візит пацієнта до сімейного лікаря закладено 50 копійок. На допомогу пацієнтові у травмпункті закладено 2 грн.

У реанімаційному відділенні необхідно приблизно півтори тисячі гривень на добу, бюджет обіцяє лише 58. У рази менше, ніж необхідно, отримає на медикаменти міська лікарня швидкої допомоги, відділення невідкладної медицини, служба швидкої допомоги тощо.

Джерело також повідомило, що на медикаменти та перев'язувальні матеріали заплановано всього 183 млн грн, а якщо виходити з нормативів, затверджених Міністерством охорони здоров'я, Києву необхідно у вісім разів більше.

Детальніше читайте у «Дзеркалі тижня. Україна» у статті Ольги Скрипник та Олексія Сови «Трикутне колесо, або Як у Києві впроваджують столичні стандарти медицини».

Читайте також:

У Тернопільській області з 20 стаціонарів залишаться шість

Передача Табачнику медуніверситетів порушує закон і загрожує паралічем системи охорони здоров'я

За держзамовленням до медуніверситету Богомольця у 2011-му вступило менше 20% киян

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Курс валют
USD 25.70
EUR 28.22
Останні новини