МОЗ вимагатиме у народних цілителів довідку про наявність здібностей

5 грудня 2012 в 16:17
Для отримання дозволу на заняття цілительською діяльністю в МОЗ необхідно подати «атестаційно-експертний висновок, що підтверджує наявність в особи цілительських здібностей».
znahar.jpg
auction.violity.kiev.ua

Кабінет міністрів визначив порядок, за яким можна буде отримати дозвіл на заняття народною медициною (цілительством). Як повідомляє прес-служба уряду, відповідну постанову прийнято 3 грудня.

Спеціальний дозвіл видаватиметься терміном на п'ять років. Для його отримання особа, яка не має спеціальної медичної освіти, зареєстрована в установленому порядку як фізична особа-підприємець і займається народною медициною, подає відповідну заяву в Міністерство охорони здоров'я. До нього додається пакет документів, серед яких, зокрема відомості про місце заняття цілительством і висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Також подається отриманий в установленому МОЗ порядку атестаційно-експертний висновок, що підтверджує наявність в особи цілительських здібностей.

Згідно із законодавством про охорону здоров'я, народна медицина (цілительство) - це методи оздоровлення, профілактики, діагностики та лікування, засновані на досвіді багатьох поколінь людей, які усталені в народних традиціях і не потребують державної реєстрації.

«Однак перш ніж займатися народною медициною, цілителі повинні підтвердити свою кваліфікацію. Прийняття цього документа допоможе більш чітко розмежувати заняття народною медициною і недобросовісне цілительство, полегшить прийняття рішень правоохоронними органами щодо здійснення незаконної медичної діяльності і в результаті захистить інтереси споживачів від негативних наслідків шарлатанства», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Читайте також:

Цілительство - дитя Нового століття

Рада заборонила ворожок на телебаченні

Комуністи пропонують ворожок і астрологів позбавити пенсій

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...