Топ Новини

МОЗ створив штаб з боротьби з кором

26 грудня 2011 в 18:08
Міністерство охорони здоров'я створило оперативний штаб з реагування на ситуацію з поширення кору в Україні. Про це йдеться в наказі міністерства від 16 грудня.
analizi_medicina.jpg
viplab.org

 Оперативний штаб створюється з метою координації дій щодо запобігання, локалізації та ліквідації спалахів кору, вжиття заходів з контролю за епідемічною ситуацією.

Головою оперативного штабу призначено начальника відділу профілактики інфекційних захворювань управління громадського здоров'я МОЗ Костянтина Легеза.

Для виконання завдань, поставлених перед штабом, наказом передбачено проведення всебічного аналізу ситуації, а також взаємодія з центральними та місцевими органами виконавчої влади, установами охорони здоров'я.

Всього по Україні станом на 20 грудня санітарно-епідеміологічна служба зареєструвала 770 випадків з підозрою захворювання на кір: у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській, Закарпатській областях та Києві. У Львівській області в середині грудня був також зафіксований летальний випадок внаслідок кору - перший випадок в регіоні за останні 5 років.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...