Топ Новини

МОЗ рекомендує українцям берегтися від спеки: список порад

20 червня 2012 в 15:10
У спекотні дні, в першу чергу, необхідно знизити фізичну активність. Також, щоб уберегти своє здоров'я від негативного впливу слід, перш за все, збільшити споживання рідини протягом дня.

 

У Міністерстві охорони здоров'я України в зв'язку з спекотною погодою рекомендують українцям знизити фізичну активність, уникати вживання алкоголю і не обмежувати себе у водних процедурах.
 
У спекотні дні, в першу чергу, необхідно знизити фізичну активність. Також, щоб уберегти своє здоров'я від негативного впливу слід, перш за все, збільшити споживання рідини протягом дня, відзначили в прес-службі МОЗ.
 
Літні люди повинні часто вживати воду, не очікуючи відчуття спраги. Більш пильно необхідно слідкувати за водним статусом людей, які не можуть обслуговувати себе самостійно, до таких належать хворі, прикуті до ліжка, діти, пацієнти зі зниженою розумовою функцією.
 
Медики радять уникати влітку вживання алкоголю, особливо це стосується важких алкогольних напоїв.
 
Люди з підвищеною чутливістю до спеки повинні залишатися в прохолодних або кондиціонованих приміщеннях протягом того часу, коли сонце знаходиться в своїй найбільш активній фазі (з 12:00 до 16:00).
 
Важливо звертати увагу на одяг. У період літньої спеки слід обирати одяг з легких і натуральних матеріалів, носити головні убори, а також слід уникати тісного одягу.
 
Також медики попереджають, що хворим, які вживають будь-які лікарські препарати, слід обов'язково радитися зі своїм лікарем щодо того, як вони можуть впливати на організм людини під час літньої спеки.
 
Пацієнти, які вживають препарати, що знижують втрату тепла, повинні бути проінструктовані лікарем про самообстеження. Препаратами високого ризику в період спеки є діуретики, антихолінергічні засоби, нейролептики.
 
Обмін тепла в організмі людини (метаболічна теплопродукція) залежить від рівнів фізичної активності, акліматизації, віку і статури. Люди повинні знати про підвищення ризику при фізичній активності під час спекотної погоди та симптоми теплового удару, зазначили в МОЗ.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...