Топ Новини

МОЗ попереджає: перехід на літній час шкідливий для здоров'я

25 січня 2012 в 09:46
Україні краще не повертатися до переходу на літній час. Міністр охорони здоров'я стверджує, що це може негативно позначитися на здоров'ї громадян.
anishchenko_  anishenko_1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко вважає, що перехід на літній час не потрібен. Про це він заявив журналістам перед засіданням Кабінету міністрів.

За словами О.Аніщенка, на здоров'я впливає не зимовий чи літній час, а переведення на годину вперед або назад. Тому що такий збій у графіку людини може впливати негативно на її імунні реакції, призвести до хронічних загострень або викликати негативні наслідки для здоров'я.

«У мене одна позиція - щоб у нас був постійний час взимку, навесні, влітку і восени», - підкреслив міністр.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні Кабінету міністрів буде розглядатися проект закону «Про порядок обчислення часу на території України».

Як повідомлялося, 20 вересня 2011 року Верховна Рада прийняла постанову «Про зміну порядку обчислення часу на території України», якою скасовано щорічне переведення годинників на зимовий/літній час. Документом передбачено встановити з 27 березня 2011 року на території України час другого часового поясу з додаванням однієї години.

Проте вже 18 жовтня парламент з третьої спроби підтримав проект постанови №9297 від 17 жовтня 2011 року, поданий спікером Володимиром Литвином, про визнання такою, що втратила чинність, постанови «Про зміну порядку обчислення часу на території України» і повернувши тим самим перехід на зимовий час.

Читайте також:

Балога виступає за перехід України на літній час у березні: «Нам потрібно бути синхронними з Європою»

Більшість українців - проти переведення стрілок


Колесніченко пропонує встановити природний для України зимовий час

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...