Топ Новини

МОЗ не вистачає коштів на ліки для онкохворих дітей

13 липня 2012 в 13:49
На лікування онкохворих дітей з бюджету передбачено виділити 90 млн гривень при потребі 130 млн. Представники громадських організацій звернулися до керівництва країни з проханням звернути увагу на проблему забезпечення ліками дитячих онкологічних відділень.
lekarstva_medecina_rak_3.JPG
Андрія Товстиженко, ZN.UA

Міністерство охорони здоров'я відзначає недостатність коштів, що виділяються в державному бюджеті, на повне покриття потреби у закупівлі ліків для дітей, хворих на онкологічні захворювання.

Про це повідомила начальник Управління планування, фінансування, моніторингу централізованих заходів і конкурсних закупівель МОЗ Галина Довганчин.

«Закупівлі йдуть в поточному режимі, щодо заходів, які стосуються дитячої онкології, на сьогодні у нас бюджетом передбачено 90 млн гривень. В минулому році було 60 млн гривень, проте даної суми коштів недостатньо, щоб покрити стовідсоткову потребу. Стовідсоткова потреба становить 130 млн гривень», - сказала вона.

За її словами, на даний момент укладені договори про закупівлю ліків для онкохворих дітей на суму 63 млн гривень, і за укладеними договорами вже здійснюються постачання.

«Оскільки у 2011 році процедури закупівлі проводилися в кінці 3-го - початку 4-го кварталу, і основні постачання здійснювалися в 2012 році, на даний момент є достатньо залишків», - зазначила вона.

Довганчин додала, що постачання медикаментів у договорах передбачено з урахуванням залишку ліків за минулий рік.

Нагадаємо, раніше представники громадських організацій та волонтери України, які займаються важкохворими дітьми, звернулися до керівництва країни з проханням звернути увагу на проблему забезпечення ліками дитячих онкологічних відділень.

Читайте також:

Рада нарешті схвалила реформу екстреної медичної допомоги

Богатирьова купила у свого сина ліків на 11 млн грн

У Януковича помітили, що в Україні часто порушується право дітей на охорону здоров'я

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...