Топ Новини

Мінздоров'я дало посередникам заробити 140 000 євро на смерті трирічної дівчинки

4 серпня 2011 в 08:14
Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти службовців Міністерства охорони здоров’я, через яких державний бюджет втратив 143 тис.євро, а трирічна дівчинка, якою опікувався МОЗ, померла у лікарні м.Мішкольц (Угорщина), повідомляє прес-служба ГПУ.
109216933.jpg
Getty Images/Fotobank

За повідомленням ГПУ, МОЗ виділила на лікування хворої дівчинки за кордоном суму в 143 тис. євро (або 1665 тис. грн.). Однак службові особи Міністерства не вжили заходів до офіційного пошуку закордонних клінік, які б надали згоду на медичну допомогу хворій дитині, укладення з ними угоди про відповідальність сторін, термін та якість лікування. Натомість за сприянням  звернулися до директора київського товариства з обмеженою відповідальністю, ветеринара за фахом, що діє без ліцензії у сфері надання медичних послуг.

Отримавши від нього листа та платіжне доручення одного з угорських товариств, не перевірили правомочність цієї установи.
На підставі зазначених документів комісією МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон прийнято рішення про направлення трьохрічної дівчинки на лікування до клініки в Угорщині, а державні кошти у сумі 143 тис. євро перераховано посереднику.
Виконання закордонною стороною взятих зобов'язань щодо обсягів та якості медичної допомоги службові особи Міністерства не контролювали. Після отриманого лікування у березні 2011 дівчинка померла у лікарні м.Мішкольца (Угорщина).

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...