Топ Новини

Медитація може вдвічі знизити ризик інфарктів та інсультів

14 листопада 2012 в 20:48
Медитація не тільки знижує дратівливість і стреси, але і здатна запобігти інфаркту. «Схоже, трансцендентальна медитація включає «аптеку» нашого організму, щоб він сам себе ремонтував і налагоджував», - вважають лікарі.
meditacia.jpg
iguides.ru

Трансцендентальна медитація - той самий метод, яким колись захопилася група «Бітлз» - може вдвічі знизити ризик інфаркту, стверджує Daily Mail, посилаючись на дослідників з Медичного коледжу Вісконсіна (США).

У групі хворих-сердечників, які практикували трансцендентальну медитацію двічі на день протягом 20 хвилин, частота інсульту, інфаркту або смерті від будь-якої причини виявилася на 48% нижчою, ніж у членів контрольної групи, пише журналістка Ганна Ходжкісс. При цьому члени контрольної групи не діяли, а відвідували «школу здоров'я», де пропагується здорове харчування і фізкультура.

«У тих, хто медитував, також знижувався тиск, вони говорили, що відчувають менше стресів і рідше дратуються», - йдеться в статті. Чим регулярніше пацієнти медитували, тим нижче була смертність, заявляють дослідники.

«Схоже, трансцендентальна медитація включає «аптеку» нашого організму, щоб він сам себе ремонтував і налагоджував», - уклав керівник дослідження Роберт Шнейдер, директор Institute for Natural Medicine and Prevention (Айова). Результати опубліковані в науковому журналі Circulation: Cardiovascular Quality and Outcomes.

Читайте також:

Вчені встановили, що фізичні вправи роблять людей розумнішими

Вчені вивчили вплив групи крові на характер серцевих хвороб

Людина і спека: оптимізація взаємодії

Щорічно в світі вмирають майже 5 млн людей від пасивного способу життя

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...