Топ Новини

Маріуполь відрапортував про перемогу над холерою

31 серпня 2011 в 08:13
Всіх хворих і вібріононосіїв холери у Маріуполі (Донецька обл.) виписано з лікарні після одужання.

Осередок захворювання у місті ліквідовано і закрито, повідомляється на сайті Донецької облСЕС із посиланням на головного державного санітарного лікаря регіону Віктора Денисенка.

У повідомленні наголошується, що, за попередніми висновками фахівців, збудника недуги завезено до міста "з інших регіонів земної кулі".

Для недопущення епідеміологічних ускладнень у Маріуполі надалі органам виконавчої влади міста необхідно забезпечити завершення будівництва та введення в експлуатацію станції з очищення стічних вод у Приморському районі Маріуполя, розглянути і вирішити питання щодо централізованого відведення господарсько-побутових стічних вод від приватного сектора селищ Гавань і Слобідка, розташованих у безпосередній близькості Азовського моря.

Керівникам промислових підприємств Маріуполя (ПАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ «Азовзагальмаш», ВАТ «АзовЕлектроСталь», ПАТ "МК «Азовсталь») необхідно розглянути питання про переведення системи технічного водопостачання в режим роботи замкнутого циклу, виключивши скидання промислових стоків у водойми міста.

Усього в Донецькій області за період із 29 травня по 29 серпня зареєстровано 33 випадки захворювання і 24 випадки
вібріононосійства.
.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...