Людський мозок здатний зберігати вічну молодість

17 серпня 2012 в 13:08
Люди старше 70 років здатні мислити і запам'ятовувати так само швидко або навіть швидше, ніж тридцятирічні.
498547.JPEG
itar-tass.com

Людський мозок має гігантський потенціал і здатний зберігати вічну молодість, свідчать останні наукові дослідження. Про це повідомляє сьогодні лондонська газета Daily Telegraph.

Вчені з Університету Чикаго встановили, що за певних умов, включаючи здоровий спосіб життя, люди старше 70 років здатні мислити і запам'ятовувати так само швидко або навіть швидше, ніж тридцятирічні.

"Ми ще погано знаємо особливості роботи мозку, який підносить нові і нові сюрпризи", - відзначила керівник дослідження Емілі Рогальскі. Вона з колегами в ході серії дослідів з використанням передових технологій сканування в тривимірному режимі визначила, що мозок має здатність протистояти процесу старіння. Більше того, процес його вдосконалення не припиняється, коли низка ключових областей, які відповідають за інтелектуальну діяльність, продовжують активно розвиватися.

Саме цим автори дослідження пояснюють те, що у багатьох випадках головний мозок літньої людини здатний працювати більш ефективно і безпомилково, ніж у людини 30 років.

Поки вчені не можуть точно відповісти на питання, що саме забезпечує "вічну молодість" мозку. Однак вони впевнені, що значною мірою це залежить від спадковості, особливостей поєднання генів, здорового способу життя і активної діяльності.

Читайте також:

Вчені з’ясували, чому жінки живуть довше за чоловіків

Вчені передбачили слова людини за її поглядом

Жінки обійшли чоловіків за рівнем інтелекту

Вчені виявили гени, пов'язані з інтелектом

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...