Ліки для хворих на гемофілію вже почали доставляти до регіонів

19 серпня 2011 в 16:31
Міністерство охорони здоров'я розпочало постачання у регіони України ліків для хворих на гемофілію, повідомила прес-служба відомства.
lekarstva_medicina_DSC0473-znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Зокрема, йдеться у повідомленні МОЗ з приводу забезпечення ліками хворих на гемофілію, наразі проведені закупівлі факторів згортання крові VII, IX та VIIІ (для дітей).

Станом на 19 серпня до державної установи "Політехмед" МОЗ, яка здійснює розвезення медикаментів по регіонам, для лікування хворих на гемофілію поставлено рекомбінантний фактор VIIа, який застосовується в екстремальних ситуаціях при важких травмах у кількості 247 флаконів за ціною 22 680 гривень на суму 5 млн 601,960 тис. грн, у тому числі: для дорослих - 120 флаконів на суму 2 млн 721,6 тис. грн, для дітей - 127 флаконів на суму 2 млн 880,36 тис. грн.

Як повідомляють постачальники препаратів, до закладів охорони здоров'я розвезено 107 флаконів на суму 2 млн 426,76 тис. грн: до дитячої лікарні "Охматдит" - 70 флаконів, в лікувальні заклади міста Києва - 35флаконів, Київської області - 2 флакони.

Інші отримані фактори згортання крові у кількості 140 флаконів на суму 3 175 200 гривень будуть поставлені в регіони згідно з розподілом із 22 по 25 серпня (Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області).

Як відомо, нині Україна посідає передостаннє місце в Європі за рівнем забезпечення хворих на гемофілію препаратами факторів згортання крові.

Як повідомлялося, на засіданні уряду 17 серпня прем'єр-міністр Миуола Азаров заявив про незадовільну роботу МОЗу із закупівлі ліків, зокрема, для хворих на гемофілію.

У зв'язку з цим він дав доручення міністру з надзвичайних ситуацій Віктору Балозі зв'язатися з виробниками ліків, і впродовж двох тижнів розв'язати цю проблему.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...