Клініку для хворих на СНІД у Лаврі закривати не будуть

23 березня 2012 в 16:19
Постанову про припинення госпіталізації хворих на ВІЛ/СНІД скасовано після втручання міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової. Клініка, розташована на території Києво-Печерської Лаври буде працювати в звичайному режимі.

Клініка Інституту епідеміології та інфекційних хвороб Громашевського, розташована біля Києво-Печерської лаври, де лікуються пацієнти з діагнозом ВІЛ/СНІД та вірусні гепатити, закриватися не буде, а буде працювати в звичайному режимі.

Як повідомляє прес-служба Мінзравоохраненія, про це в п'ятницю, 23 березня, заявив президент Національної академії медичних наук (НАМН) України Андрій Сердюк після розширеної наради під головуванням віце-прем'єр-міністра - міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової.

За його словами, НАМНУ скасовує свою постанову про припинення госпіталізації хворих на ВІЛ-інфекцію та СНІД у цю клініку.

"Клініка працюватиме в звичайному режимі і питання про переведення хворих в інші установи підніматися не буде, поки не будуть створені відповідні умови для хворих в інших лікувальних закладах", - цитує його слова прес-служба МОЗ.

За підсумками наради було вирішено, що Національна академія медичних наук України розгляне варіанти збільшення фінансування лікування хворих на ВІЛ-інфекцію і СНІД. Крім того, на нараді також обговорювалися варіанти вирішення проблем лікування та розміщення клінічної бази, і було ухвалено рішення обговорити їх окремо більш конкретно.

Нагадаємо, раніше громадськість сколихнула новина про те, що клініку до кінця березня місяця повинні були виселити з території Києво-Печерської лаври на околицю Києва. А оскільки нове приміщення лікарні потребує капітального ремонту, хворих передбачалося виписати, а лікарів тимчасово працевлаштувати в інші клініки.

Читайте також:

Київським лікарням не вистачає майже 4000 медиків

На лікування хворих у стаціонарі в бюджеті Києва передбачено 7 грн на добу


Передача Табачнику медуніверситетів порушує закон і загрожує паралічем системи охорони здоров'я

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...